Aukcje

Zestaw pierścionków z egzotycznymi kamieniami

W charytatywnej aukcji stowarzyszenia Winter Classic do wzięcia jest niespotykany kolekcjonerski zestaw srebrnych pierścionków z egzotycznymi kamieniami.

Kamienie Turkusu, wydobywane głównie z turkusowych złóż w Stanach Zjednoczonych, oraz Agatu Aqua, pochodzącego z Brazylii, fascynują swoim niezwykłym pięknem i różnorodnością barw.

Turkus zachwyca intensywnym błękitem, a Agat Aqua prezentuje subtelne odcienie niebiesko-zielone.

Zestaw zawiera:
pierścionek srebrny, próba 925, waga 16,62g, rom. 21, kamień-Agat Aqua, jasnoniebieskawa barwa, wymiary 2,1x2,1cm
pierścionek srebrny, próba 925n waga-3,57g, rozm-9, kamień- Turkus 15szt, wymiary tarczy pierścionka-wys.-1,0cm, szer (5)


Gramy dla Gabrysia i Kuby!

W tym roku akcja Winter Classic jest skierowana na pomoc dla dwóch dzielnych chłopców z Nowego Targu: 2-letniego Gabrysia cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce oraz 3-letniego Kuby zmagającego się z translokacją chromosomową. Obydwaj chłopcy potrzebują specjalistycznego sprzętu umożliwiającego codzienne funkcjonowanie oraz ich rehabilitację. - Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pozwoli im na powrót do zdrowia - mówią organizatorzy,

Licytacja trwa do 25 lutego 2024 roku do godziny 20, a oferty złożone i potwierdzone w ciągu ostatnich 2 minut licytacji przedłużają ją o kolejne dwie minuty.

Aukcja zakończona0PLN

Licytacje